Основним завданням Джеймса Дайсона було повністю модернізувати та вдосконалити звичні для нас прилади. Так з'явилися всім відомі фени та стайлери Dyson, в основі яких лежать запатентовані розробки самого виробника. Єдине чим спантеличуються потенційні покупці, що краще купити фен чи стайлер Dyson? У нашому інтернет-магазині є обидва девайси, а також аксесуари до них і ми постараємося відповісти на це запитання.
У чому різниця між феном та стайлером Дайсон?
Насамперед відмінності є в їхньому призначенні: фен винайдений для сушіння волосся, а стайлер, хоч і має в комплекті насадку для просушування, призначений для створення чудових укладок і зачісок.
Далі відмінності спостерігаються, якщо розглядати насадки та їхнє призначення. У фена кожна з них, в першу чергу, розроблена для сушіння волосся: нормального, пошкодженого, неслухняного, для кучерів і будь-яких інших типів пасм, незалежно від довжини.
Стайлер призначений для укладання, відповідно, його насадки здатні надати об’єму локонам, закрутити їх, розгладити тощо.
Вибираючи, фен чи стайлер Дайсон, важливо пам'ятати, що стайлер створювався, щоб у рази прискорити процес укладання, яке б зайняло чимало сил при роботі з феном. До того ж, існують стайлери для довгого волосся, в яких довжина циліндричної насадки збільшена, що дуже зручно, а також економить час.
Чим відрізняється стайлер від фена Дайсон: технічні характеристики
Обидва прилади мають високу потужність, оскільки в них вбудовані двигуни власного виробництва — Dyson V9. Однак основна різниця фена та стайлера Дайсона полягає в тому, що саме дозволяє їм цей двигун робити:
- Двигун стайлера обертається з величезною швидкістю, збираючи навколо себе потік повітря, який здатний самостійно накрутити пасма на насадку. Це називається ефект Коанда.
- Двигун фена обертається зі швидкістю, яка у кілька разів перевищує швидкість будь-якого іншого фена. Це прискорює процес сушіння і, що важливо, не пошкоджує волосся.
- Система контролю стайлера 40 разів на секунду вимірює температуру повітряного потоку і, при необхідності, знижує до оптимальної, щоб уникнути екстремального нагрівання волосся. Укладку можна зробити й за низьких температур нагрівання, водночас вона буде такою ж пишною та розкішною.
- У фені Дайсон ця система проводить контроль рідше. Вимірювання температури відбувається 20 разів на секунду, після чого дані відправляються в процесор для корекції температури в нагрівальному елементі.
На питання, що краще фен чи стайлер Дайсон відповісти складно, адже це різні продукти, кожен з яких має своє призначення і безліч позитивних відгуків.
Dyson фен чи стайлер: що вибрати?
При виборі Дайсон фен чи стайлер відштовхуйтеся від того, що ви плануєте або хочете робити: ефектні зачіски або ж просто безпечно сушити довге або коротке волосся, не перегріваючи його.
Якщо перший варіант, то однозначно варто купувати стайлер, адже він має багато насадок саме для створення різних укладок. У комплектації стайлера існують насадки для тонкого, неслухняного, кучерявого або пухнастого волосся. Кожна насадка виконує свою роботу: випрямляє, створює легкі хвилі або об'ємні кучері, надає пишності, розгладжує неслухняні волоски. При цьому повністю просушити волосся стайлером не вдасться. Він має опцію пресушіння, але вона створена для легкого просушування волосся перед укладанням.
Фен теж має цю функцію, але вона в його випадку базова і, крім неї, є безліч інших. Фен Дайсон дозволяє швидко просушити шевелюру будь-якої густоти, а серед насадок переважають дифузори, гребінці, тобто мінімальне укладання зробити реально, але любителькам ефектних зачісок без стайлера не обійтися.