Умови повернення
Ви можете повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, протягом 14 днів з моменту покупки. Це право гарантує «Закон про захист прав споживача».

Умови для обміну або повернення товару в даному випадку: Відповідно до статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обмінений або повернутий до магазину протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримані наступні умови:

– товар, не був у вжитку та не має слідів використання:

– подряпин, сколів, потертостей, слідів розтину, немає слідів потрапляння рідини у виріб або на упаковку, документацію:

– програмне забезпечення не зазнавало змін чи активації; товарний вигляд збережений – тобто. залишилися всі ярлики, наклейки та інше приладдя товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, упакований:

– присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, накладна, що підтверджують купівлю), збережені всі ярлики, маркування та упаковка.

Повернути товар Ви можете, відправивши його на склад Нової Пошти післяплатою (адреса та дані одержувача менеджер надішле Вам при зверненні) або через кур’єрську службу (в межах м. Київ).

Повернення коштів за товар здійснюється в період до 7 робочих днів з моменту звернення Покупця або моменту прибуття посилки на склад Нової Пошти.